-40%

Lancôme VISIONNAIRE RICH крема за лице

5,840.00 ден 3,505.00 ден

За производот:

Напредната Multi-Correcting крема има тројно дејство. разликата со основната верзија на Visionnaire advanced multi correcting кремата е во хијалуронската киселина како и молекулата LR2412.Овие состојки ја збогатуваат структурата на кожата, помагаат побрзо да се измазни кожата, а брчките видливо да се намалат.

Како се користи:

Нанесете ја кремата на очистено лице и деколте со нежно масирање.

На залиха

Во кошничка
Спореди
Бесплатна достава на сите нарачки!
SKU: 3614270723902 Категорија Tag:
Сподели

Информации

Бренд

За жени

Нега на тело и лице

Тип на кожа

Линија

милилитража

Прегледи

Сеуште нема прегледи.

Биди првиот кој ќе го прегледа “Lancôme VISIONNAIRE RICH крема за лице”