- 30%

Collistar Moisturizing Restructuring балзам за после сонце

2,410.00 ден 1,690.00 ден

За производот:

MOISURIZING RESTRUCTURING AFTER SUN BALM

Благодарение на богатата конзистентност овој балм за после сончање е идеален за оние кои бараат максимална мекост и благосостојба. Неговата тајна лежи во формулата базирана на растителни масла, витамини, алое,глицерол и фитоекстракти кои интензивно ја подхрануваат и ја навлажнуваат кожата.

За брендот:

Collistar е италијанска компанија која што е бр.1 бренд во Италија. Брендот е основан во 1983-тата година во Милано. Производите кои се дел од нивното портфолио се комбинација од највисок квалитет а со цени пониски од конкуренцијата.Креативноста на брендот е она што го двои од останатите. Производите се чисто италијански специјалитети.Овој метод на функционирање е заслужен за победата на Collistar над останатите конкурентни брендови. Денес Collistar е застапен во повеќе од 40земји од Европа па се до Далечниот Исток, со истата формула на функционирање и непоколебливата популарност.

Во 2014-та година Collistar креира нов проект наречен Collistar-Ti Amo Italia

Љубовта кон Италија е изворот на постојана инспирација за брендот. Оваа љубовна приказна трае повеќе од 30 години. Станува збор за проект темелен на италијанскиот талент и квалитетите во сите негови форми: уметноста, дизајнот, модата, културата и истражувањето која ја прави земјата синоним за квалитет, убавина иновации и креативност.

На залиха
Исчисти
- +
SKU: 487 Категорија:

Доплонителни информации

милилитража

400ml

Бренд

Рецензии

Сеуште нема коментар за овој производ.

Бидете први кои ќе го прегледате “Collistar Moisturizing Restructuring балзам за после сонце”

Производи во кошничка

Кошничката е празна

Врати се назад
Search for:

Оваа веб страна користи cookies. повеќе информации

Оваа страна е сетирана да дозволува користење на cookies, се со цел да ви овозможи подобар и побрз пристап. Доколку породолжите да ја користите страната без да ги промените сетинзите или кликнете на Прифаќам тоа значи дека се согласувате со условите.

Затвори